V druhom polčase od Fredyho Guarina sa v nedeľu stretli medzinarodni rivalovia Medzilabora Milana, aby získali tretie po sebe nasledujúce víťazstvo a vyčistili na vrchole Serie A. Kolumbijský záložník, Serie A, zlomil zablokovanie v 58. minúte s ľavotočivým výstrelom, ktorý porazil milánskeho brankára Diego Lópeza. Miláno urobil jasnejší štart a nové autogramy Carlos Bacca a Luiz Adriano sa dobre bet365 spojili a vyhrážali sa niekoľkokrát. Dvojica takmer umiestnila Milana dopredu s menej ako tri minúty, pretože Bacca prerazil loptu do Adriana, ale brankár Inter, Samir Handanovic, vyrazil na to, aby odtrhol úsilie bývalého šachtára Donetského útočníka.

Oni opäť o niekoľko minút neskôr, krátko po tom, čo Stevan Jovetic vystrelil tesne za ľavým postom pre Inter.Avšak Adriano sa po veľkej lopte z Bacca dostal z úzkého uhla. Milan hrával so slobodou a dôverou, ktorá sa bet365 nevyskytla v prvých dvoch zápasoch Serie A a v 17. minúte znova skončila. Giacomo Bonaventura preskočil po ľavom boku a poslal Adriano jasne s nádherným prechodom, ale Juan Jesus sa vrátil, aby vytiahol perfektne načasovaný náskok, rovnako ako Brazília dopredu chystala let.

šiel najbližšie v prvom polčase zastaviť čas, keď Mauro Icardi vyrazil chybu offside beží cez jasné na bránku, ale Diego López odtiahol veľkú uložit s nohami.López zachránil svoju stranu znova desať minút po prestávke, prichytil Guarínovu hlavičku nad jeho bránkou. Avšak nemohol nič urobiť o tri minúty neskôr, keď Guarín narazil na bet365 kričaťa do ďalekého dolného rohu protiútoku .

Balotelli bol prinesený v 61. minúte, na boos z domáceho davu, a takmer pomohol Milan úrovni s jeho prvým dotykom ako jeho voľný kop prebehol cez tvár gól, ale nikto ju klepnúť Taliansky prokurátor bol ešte o 12 minút dlhší čas s dlhým úsilím, ktoré vyrazilo zo základne ľavého stĺpca, zatiaľ čo aj Handanovičovu prekonal voľný kop z diaľky. Internazionale 1-0 Miláno: Serie A – ako sa to stalo! Prečítajte si viac