Manažéri to všetko zaručili. Portsmouthov Paul Cook, vymenovaný v máji, vyzval na “väčšiu intenzitu” po postupných domácich ťahoch. Martin Allen, obľúbený bývalý hráč Pompey, ktorý bol v úlohe pre túto prácu, sľúbil, že “všetky zbrane plamene”. Ani šatňa nebola prestavaná, obaja sa vyčerpali. S každým mužom, ktorý nosil svoje srdce na flailing ramenách, futbal mal malú šancu.

Excitement urobil. Vo štvrtej minúte pridaného času kapitán Barnet, Curtis Weston, z 10-manového muža zahral možného vyrovnávača. V piatej pozícii, 18-ročný Conor Chaplin, vo veku 18 rokov, urobil z roka obrovských šarmantov obrov, ktorý prekonal Kai McKenzie-Lyle, 17-ročného, ​​ktorý bol zasiahnutý druhou rezerváciou Jamieho Stephensa a zranenie Graham Stack , jeho No2.Na tomto férovom prehliadnutí nie je medzi Pompeyom, teraz tretím a Barnetom 23. miesto, čo si vybrať. Celkovo bolo deväť žltých kariet. Stephens, prvý, na čas strávený časom, bol už v 30. minúte po niekoľkých upozorneniach. To bolo dodané Darren Anglicko od 40 yardov. Druhý, za hodinu, bol za faul mimo jeho územie. Dvakrát po uplynutí intervalu bola jeho obrana nepríjemná. Podruhé Adam McGurk našiel sieť, kde Kyle Bennett našiel stánok. To viedlo k 2-1.V polovici prvej polovice Mauro Vilhete postavil Andyho Yiadoma, aby dal Barnet vedúcemu úderu z prehnaného vloupania, ale Chaplin vyrovnal o 12 minút neskôr. Portsmouth, víťazov FA Cupu v roku 2008 av Premier League až do roku 2010, klesli tak rýchlo – tri ústupky za štyri roky, z ktorých každá mala za následok odpočítanie bodov – že panel v programe “Okolo krajiny” dáva iba hry Premier League a League Two, akoby nevedeli o rozdelení medzi. Ale teraz, od fanúšikov majstrov a finančného tajomstva, sa klub usmieva v rukách Pompey Supporters Trust a vzhliadol. Allen a Cook mali spoločné poverenia v tom, že viedli kluby, Gillingham a Chesterfield, z druhej ligy v nasledujúcich ročných obdobiach.Táto predstava o obrovskom prebudení môže presvedčiť Cooka, aby zrušil rozdelenie.

Zmluva s Tescom nad priľahlou krajinou poskytla dôveru 1 milión libier pre hráčov a zariadenia. Cook, ktorý prišiel so svojím asistentom Leamom Richardsonom, povedal pred zápasom: “Najjednoduchšie pre manažéra je odtrhnúť farby zo stien, ale to nie je pre mňa.” Pred pár rokmi by mal šťastie, že nájde nejaké. Fratton Park je hrdý znova.

Richardson povedal: “Už máme meno, že sme v druhej ligovej súťaži neporaziteľní. Neviem, odkiaľ pochádza, ale je to rešpekt voči hráčom. “Samozrejme, že sú to jediné neporazené strany v divízii.A pre tých, ktorí hľadajú dobré ragby v Anglicku, Burgess, ich nováčik v centrálnej obrane, vyzeral, hoci už predtým hrával, na Peterborough. Allen bol viac než šťastný, že podpísal novú otvorenú zmluvu na Barnet, ktorého predseda Tony Kleanthous povedal: “Máme v úmysle prejsť League Two,” čo znamená na vrchole. Nielen blázniví psi navštevujú staré prenasledovania, ale to je Allenovo štvrté kúzlo s nimi, hoci najskôr v The Hive, a zdá sa, že sa dostanú dobre.

Správca, puce a portlier, bol menej spokojný so rozhodcom, ktorý bol povolaný s ním hovoriť po 10 minútach. Pred rokom Allen kreslil 2-2 pred 1.492 v Telforde. “Tu,” povedal, “máte 16 000 ľudí a aby ste boli spravodliví, musíte byť silní a vyrovnať sa s tým.Malý Barnet prichádza tu, musíte mať správneho rozhodcu, ktorý môže prijímať vlastné rozhodnutia. Nemyslel som si, že mal dobrú hru. Bol to skvelý krok pre nás všetkých a ja som na nich veľmi pyšný. “

Hracie tempo zanechalo malý čas na kreativitu a včely boli oveľa živšie ako včelín. “Musíte mať športovcov uprostred ihriska proti trestu tímu,” povedal Allen. Najväčšou prienikom bol ricochet, ktorý dal Gavinovi Hoytemu úplne jasnú bránu. Prišiel z hlavy rozhodcu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s