V útoku nemá CSKA nikto hrať

V strede druhej polovice, na nulových bodoch. Po rohu brány Igor Akinfeev, lopta vyskočila z pokutového územia. Bibras Natho si ho prebral a narazil do protiútoku, no sotva sa dostal na útočiaci terč a vrátil do stredu ihriska.

Izraelčania nemôžu ukázať nič len pri jednej príležitosti – nebolo nikto, čo by sa ešte viac zhoršovalo. Timur Zhamaletdinov bol zatvorený a nesnažil sa žiadnym spôsobom otvoriť a Vitinho ešte nedosiahol pokutový kop. Čo ešte robiť, s výnimkou toho, ako dať späť, aby zachránil loptu a nepriniesol protiútok?

Prečo zápas “Dynamo” a CSKA – ako bottomPhoto: Championship, Izvestia

 

To je hlavný problém CSKA v útoku – klub nemá dopredu ani strednú triedu, ktorá môže aspoň kompetentne otvoriť a prečítať si hru stredného poľa. Aaron Samuel Olanare – no comment, Vitina – nie útočník, as Chalova Zhamaletdinovym doteraz viedol za ruku a ukazujú, kedy budete musieť urobiť. Ich pokrok by bol rýchlejší, byť v tíme dôstojným príkladom. Daniel Sturridge povedal, že sa naučil otvoriť so svojim starým otcom Didierom Drogbom. Mladí útočníci príkladu “armádneho tímu” môžu byť len na videu.

Súčasne existovali tri tvorivé strelci – Bibras Natho, Alan Dzagoev a Vitinho. Všetci traja hráli veľa s loptou, ale nezhoršovali sa kvôli zlému stavu alebo vysokému tlaku, ale preto, že nikto nezhoršoval. Rozhodnite sa pre seba – nie je ani možnosť. Po prvé, Dynamo bol pevne obhajovaný, a po druhé, nebolo možné opustiť centrum s Tiamom a Sambou Sowom – oni by to rýchlo dostali.

“Dynamo” tvrdo bez Panchenko

 

Pri útoku modrej a bielej je všetko naopak. Fatous Bechirai sa pokúsil preukázať, že nie je drevený a hrával dokonca pol storočia. Boli by väčšie a dlho očakávaný návrat do klubu Premier League by prinútil zásadného súpera, ale boli kriticky malé. Menej ako predtým.

A hlavným dôvodom tohto deficitu je neprítomnosť ťahaného útočníka Cyrila Pančenka, ktorý kvôli krížom upustil najmenej šesť mesiacov. Ruský generovať útok z princípu Sergio Agüero v “Manchester City” v Roberto Mancini – vzal loptu v chrbte, hrajúci na stenu a bežal za súpera. Najdôležitejšie je, že sa zúčastnil pozitívneho útoku.

Brazílsky Vanderson nenahradil Ruska – zriedka sa hlboko pohyboval a takmer sa nepodieľal na útokoch tímu. Pri absencii hráča, táto kombinácia okolností vás núti staviť na oblúky, ale aj tam modrá a biela boli nižšie ako súper. Preto útok “Dynamo” bez Panchenko je extrémne tesný.

Oba tímy boli uľavené

 

Zatiaľ sa obaja súperi mali dôvod úsporu energie – majitelia spokojný s vecami, pretože pre klubové nováčika kresliť s runner-up – úspech, CSKA náskok s “Manchester United” v Lige majstrov a je vhodné prejsť na “úspornom režime “Pred ňou.

Prečo zápas “Dynamo” a CSKA – ako bottomPhoto: Championship, Izvestia

 

Draw – nie je to najhoršie možnosť pre “armádu” a ťaženého bod v derby a zachránil moc najdôležitejšie stretnutie v hre a reklamné plán – super výsledok. Nehovorte o neprofesionalizme. Liga je maratón, kde kompetentné rozdelenie síl rozhoduje všetko a rozdávať nie úplne nie je hanebné, na rozdiel od tej istej Ligy majstrov. Je tu niečo, čo ČSKA dáva všetku silu.

Hrdina zápasu je Anton Shunin

 

Jediný, kto chváli za hru, je brankára Dynamo Anton Shunin, ktorý urobil nielen sedem strmých šetrí, ale aj 42 presných pretekov. A to nielen vo vlastnej pokladni, ale aj vo vonkajších priestoroch. CSKA mohla otvoriť bodovanie, ale brankár zostrel a priniesol tím jeden bod. A tím, ktorý sa nachádza vedľa odletu, každý bod je cenný. S viceampérom – ešte viac.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s