Kde odišli títo majstri?

V “Losers Club” z románu hrôzy “It” Má sedem obyvateľov, ktorí vyhrali svoje hlboko zakorenené obavy z detstva, sú sústredené v obraze klauna stromnogo Pennivayza.

“Povedala som chalanom v šatni, že nám dám ako deti skóre. Z “štandardného” stredu poľa, jeden gól v protiútoku. Takéto ciele sú neprípustné na to, že takéto veci nie sú povolené ani deťmi, “- Massimo Carrera zanechal silnú poznámku po ďalšej hanbe.

V moskovskom futbalovom klube je oveľa viac porazení než v knihe Stephena Kinga, ale títo dospelí a silní športovci sa nedokázali vyrovnať s najhlbším tímom Premier League. A trest za klaun v 14. minúte – dar od sudcu Vitaly Meshkova – nepriniesol Spartakove víťazstvo nad zlými outsidermi z Makhachkala.

Klub porazených. “Spartacus” neporazil najhorší tím RFPLFoto: Majstrovstvá

 

Zvyšok obyvateľov mestečka Derry existovať vo vákuu a ignorovať problémy hlavných postáv “to”: ľudia zišli a bojovali kripotoy bez vonkajšej pomoci.

Tím talianskeho trénera, ktorý vyhral majstrovstvá minulú sezónu, stráca body v súčasnej dobe aj pod dohľadom loajálnych rozhodcov. Hanba, z ktorej sa nemôžete schovať v najviac odľahlej Tušinskej priehrade.

Týka sa rovnakého skóre 2-2 v hrách proti Dynamo, Tosno a Anzhi v očiach fanúšikov vyzerajú porážky, biť marnivosť a ambície najobľúbenejších klubov. Tieto hry nám pripomínajú: “Spartakus” ide nepríjemne dopredu, o niečo neskôr sa uvoľní a zlúči sa ako nešťastný chlapec Georgie, bežiaci po papierovej lodi. Výsledok je jeden: chýbajúce červené a biele sú roztrhané na kusy a ponorili sa do tmy turnaja.

“Robíme všetko preto, aby sme získali víťazstvo nad Liverpoolom,” povedal Pedro Rosa.

Zloženie “ľudí”, vykrvené zraneniami rôznej závažnosti, je prasknuté pri náporu obyvateľov spodnej časti tabuľky RFPL. Poškodenie dostal aj Jean.

Chalani, aký druh Ligy majstrov môžeme hovoriť, keď v 77. minúte do šance, ktorú hostia z “Anji” roztrhané hostitelia bodovania protiútok “päť ku jednej”?

Pozrite sa na toto …

Klub porazených. “Spartacus” neporazil najhorší tím RFPLFoto: Majstrovstvá

 

Štatistiky ukazujú, že Tosca mala najvyššie percento presných prenosov. Áno, ale videli ste priechod, ktorý Serdar dal súperovi na konci hry na konci zápasu? Tu, brat, využite svoje zdravie.

Pamätám si sezónu-2015/2016 a prehnanú remízu (2: 2) Spartak Dmitrij Alenichev s Mordovia v Otváracej Aréne. Niekto opitý a opovržlivý obdivovateľ miestneho tímu, ktorý opustil stánky, naštval celú toaletu so smútkom a špeciálne sprchil toaletu.

Anarchia a beznádej sú úplne smutný pohľad. Cíti sa, že sa vráti chaos. Ako hrsť futbalových porazených, ktorý v poslednom ťažení, skočil vyššie ako hlavu, a prekonal veľa starostí, teraz vyrástla, sa stala úspešnou a ogruzneli, zložili zbrane a posadil sa vo svojom obľúbenom močiare. To znamená, že je hlúpe čakať na pokračovanie s šťastným koncom.

Klub porazených. “Spartacus” neporazil najhorší tím RFPLFoto: Majstrovstvá

 

Opakujem: Carrera stráca tím. Strata nie je z hľadiska vnútorných vzťahov, ale z hľadiska kontroly, riadenia herných procesov.

Neznáma búrka vyhodila stabilitu “Spartacus” priamo do kanalizácie. Necítim arašidy, sladkú vatu alebo koblihy. K dispozícii je len červená guľa a excentrický lis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s