Čo je potrebné pre novorodenca?

Narodenie dieťaťa, najmä prvého dieťaťa, súvisí s množstvom obáv a obáv. Ako generácie prejsť, je potrebné vziať do nemocnice, je potrebné dať dieťaťu čo kupovať veci dieťaťa, a tak ďalej. D., a tak ďalej. N. Čím bližšie je termín dodania, tým viac vaša úzkosť, ak nie panike.
Čo je potrebné pre novorodenca?

Z prvých slov, samozrejme, chcem upokojiť moju budúcu matku. Obavy z toho, čo ste vynechali, sú zvyšky minulého storočia. Potom ženy pri pôrode mali právo na strach a márnosť – nedostatok tovaru, určitý harmonogram obchodnej a zdravotníckej práce a rady. A príbuzní museli vziať do nemocnice nie inak ako búrkou.

Dnes v 21. storočí, v mnohých mestách požadovaná inštancia budete pracovať po celý deň, voľba tovar je tak veľká, že jednoducho  nebude bez povšimnutia vás. A podľa materského domova sa otcovia a ďalší príbuzní teraz môžu pohybovať po celý pracovný deň a to platí nielen pre platené komory. Preto, aj keď ste na niečo zabudli, nie je nikdy neskoro na to, aby ste získali, hlavnou vecou je, aby si niekto mohol kúpiť nákup. Existujú extrémne situácie, ale myslím, že aj tam je cesta von.

Ďalším bodom sa zbavíme povier. Možno, že v prvom trimestri nestojí za to, že by ste si kúpili detskú postieľku, ale nestojí za to, aby ste si hlavu s rôznymi znakmi. Pamätajte, že všetky znamenia boli vynájdené ľuďmi pred mnohými storočiami kvôli nedostatku vzdelania a neschopnosti vedecky vysvetliť tieto alebo iné situácie. Niektoré z nich pochádzali z “počasia-prirodzených” podmienok, niektoré z dôvodu územnej príslušnosti. Existujú ešte príznaky, aby sa povedali “zastrašovanie” mladých, aby boli poslušní. A všetko ostatné – od čistého negramotnosti alebo, ako sa hovorí, “tmy”. Je to už dávno a všetci sme závislí od niektorých znakov, okrem toho, ak ste veriaci, mali by ste pochopiť, že toto je všetko poverčivosť.

Nakoniec sa obrátime na našu hlavnú úlohu – starostlivosť o dieťa, bližšie sa pozrieme na všetko. Tu chcem okamžite špecifikovať tento bod – nenechajte sa uniesť kupovať oblečenie pre dieťa, pretože toto všetko sa potom umyjete, žehlite a rozložte. Dieťa je dosť a polovica z toho, čo plánujete kúpiť, a vy, ako sa hovorí, sa nezachyťte do plienok.
oblečenie

Raspashonki s uzavretými rukoväťami lacne postielky pre babatka – 2-3 kusy (pohodlnejšie škrabance), ryoshonki s otvorenými rukoväťami. Posuvníky – to všetko závisí od toho, ako sa cítite o jednorazových plienkach, a ak sa rozhodnete bez nich, potom budete potrebovať veľké množstvo jazdcov od 15 kusov. A ak ste spokojní so skutočnosťou, že vaše dieťa nosí plienku na jedno použitie, počet jazdcov môže byť bezpečne rozdelený na dve.

Zvážte nákup jazdcov podrobnejšie. Až do mesiaca, zatiaľ čo dieťa ležie stále, jazdec je rovnako dobrý ako u plienky a bez. Ale akonáhle sa vaše dieťa začne pohybovať rukami a nohami, ako sa zdá, na základe jej názvu, batoľatá začnú vkrádať smerom päty, takže dieťa stále napoly oblečený, napoly oblečený. Niektoré mamičky po mesiaci dávajú prednosť posuvným nohavičkám, nekĺžu a majú viac sledovateľného vzhľadu. Ale nohavičky potrebujú ponožky, páry 5 alebo 6, nie menej, pretože. Tento druh oblečenia má vlastnosť rozdeľovania na komponenty a zomrieť jeden po druhom. K dispozícii sú ešte bežce s širokým opaskom, takýto skĺznutie je oveľa menej často.

Pod plienkou sú na popruhoch veľmi pohodlné nohavičky, chýbajú tri alebo štyri kusy. Bonnety – 2 tenké a 1 teplé. V priebehu času veľa mamičiek odstráni svoje čiapky a márne – pod teplým klobúkom sa čiapka nosí, takže sa dieťa potne menej a jeho uši a čelo sú presne uzavreté.

Pridajte oblečenie a vyčistite, keď dieťa vyrastie.

Plienky – tenkrát tenkrát tenký a desať hrubý po prvýkrát stačí, a potom sa sám rozhodnete, ktoré z nich odstrániť a ktoré si kúpiť.

Tiež zagotovte teplé ponožky, klobúky niekoľko druhov (v závislosti na ročnom období), pančuchy, pár teplých nohavice alebo kombinézu a pár blúzok, veľmi výhodné v každodennom živote vesty s kapucňou, dosiahnutie chladnejšie obdobie. Kúpte si nábytok v Banaby.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s