Ousmane Dembélé spôsobil veľké problémy. Borussia Dortmund, podporný ofenzívny hráč, ktorý je spojený s odchodom do Barcelony, aby nahradil Neymaru, nedorazil do dnešného tréningu a bol potrestaný. BVB ponúka Blaugranas bet365 prepustený a pozastavený hráčom …

Francúzsky predstaviteľ prišiel pred Vestfálskom pred Stade Rennes a okamžite sa zaradil medzi významných hráčov Borussena, za ktoré získal desať konkurenčných cieľov.

Iba dvadsaťročné krídla sa už dlho spájajú s bet365 odchodom do Barcelony a špekulácie sa stali ešte logickejšími, keď katalánsky starý otec opustil útočníka Neymar.

Blaugranas dokonca musel poslať konkrétnu ponuku Nemecku, ale zmluvná strana odmietla povedať, že mladý hráč, ktorý prišiel pred 15 miliónmi eur pred rokom, sa nepredáva.

Dembélé, ktorý z vlastnej iniciatívy chýbal dnešný tréning, bol bet365 potrestaný za problémy, ktoré boli logicky potrestané a mladý hráč sa pripravuje individuálne. “Ousmane Dembéle bez jeho súhlasu chýbal v dnešnom tréningu, očividne sa rozhodol,” povedal šéf športu Michael Zorc. “Takéto správanie bude schválené – po dohode s trénerom sme sa rozhodli hrať zápas s Rielasingen-Arlenom z tréningu,” povedal.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s